Category: Produkty

Vždy jedinečný okamžik

.


Než nastane svatební den a než se budete moci radovat z prvního pohledu na vaši malou ratolest, měl by předcházet jeden velmi významný okamžik. A tou je žádost o ruku. Romantická chvíle, kdy vyslovíte přání, spojit se svou druhou polovičkou svou životní cestu. Žádost o ruku by měla být událost, která bude čistě v režii muže a která bude milým překvapením pro budoucí nevěstu. Nechte si proto dostatek času na plánování a na přípravu i těch nejmenších detailů.

romantika

Prvním důležitým rozhodnutím je, kde k této významné události dojde. Velmi vhodné jsou romantické víkendy, večery v lázních, večeře v restauraci, nebo letní dovolená. V domácím prostředí si připravte dekorace, svíčky a hezkou hudbu. Stejně tak můžete pokoj vyzdobit i po dobu dovolené, nebo víkendového pobytu. Druhým důležitým rozhodnutím je, jaký vybrat zásnubní prsten. Určitě nevolte okázalé a netradiční modely, pokud si nejste jistí vkusem vaší vyvolené. Vždy dejte přednost jednoduchému zpracování s decentním zdobením. Podle tradice by měl být zásnubní prsten zdoben bílým kamínkem a můžete zvolit zirkon, nebo dokonce diamant. Je třeba se i zamyslet nad konkrétním provedením. Žluté zlato volte v případě, že budoucí nevěsta má i ostatní šperky a doplňky ze žlutého zlata. Pokud jsou spíše stříbrné, je vhodnější volbou bílé zlato.

.

Třetím důležitým rozhodnutím je, kam vybraný šperk ukrýt. Buďte opatrní s umístěním šperku do sklenice se šampaňským, do oblíbeného zákusku, nebo jídla. Mohlo by dojít k nechtěné a nepříjemné nehodě, na kterou budete mít zcela jiné vzpomínky než na večer plný romantických okamžiků. Není nic špatného na tom, předat prsten v krabičce. Pokud vám však záleží na netradičnějším předání, zvolte květinu!

srdíčko

Před vámi jsou jen samé příjemné úkoly. Začněte prohlídkou vystavené kolekce. Vybraný model je vždy možné upravit podle přání!
 

Vždy jedinečný okamžik
1 (20%)1
.

ledron.cz