Category: Produkty

Vždy jedinečný okamžik


Než nastane svatební den a než se budete moci radovat z prvního pohledu na vaši malou ratolest, měl by předcházet jeden velmi významný okamžik. A tou je žádost o ruku. Romantická chvíle, kdy vyslovíte přání, spojit se svou druhou polovičkou svou životní cestu. Žádost o ruku by měla být událost, která bude čistě v režii muže a která bude milým překvapením pro budoucí nevěstu. Nechte si proto dostatek času na plánování a na přípravu i těch nejmenších detailů.

romantika

Prvním důležitým rozhodnutím je, kde k této významné události dojde. Velmi vhodné jsou romantické víkendy, večery v lázních, večeře v restauraci, nebo letní dovolená. V domácím prostředí si připravte dekorace, svíčky a hezkou hudbu. Stejně tak můžete pokoj vyzdobit i po dobu dovolené, nebo víkendového pobytu. Druhým důležitým rozhodnutím je, jaký vybrat zásnubní prsten. Určitě nevolte okázalé a netradiční modely, pokud si nejste jistí vkusem vaší vyvolené. Vždy dejte přednost jednoduchému zpracování s decentním zdobením. Podle tradice by měl být zásnubní prsten zdoben bílým kamínkem a můžete zvolit zirkon, nebo dokonce diamant. Je třeba se i zamyslet nad konkrétním provedením. Žluté zlato volte v případě, že budoucí nevěsta má i ostatní šperky a doplňky ze žlutého zlata. Pokud jsou spíše stříbrné, je vhodnější volbou bílé zlato.

Třetím důležitým rozhodnutím je, kam vybraný šperk ukrýt. Buďte opatrní s umístěním šperku do sklenice se šampaňským, do oblíbeného zákusku, nebo jídla. Mohlo by dojít k nechtěné a nepříjemné nehodě, na kterou budete mít zcela jiné vzpomínky než na večer plný romantických okamžiků. Není nic špatného na tom, předat prsten v krabičce. Pokud vám však záleží na netradičnějším předání, zvolte květinu!

srdíčko

Před vámi jsou jen samé příjemné úkoly. Začněte prohlídkou vystavené kolekce. Vybraný model je vždy možné upravit podle přání!
 

ledron.cz